12.-16. 3. 2018 nebo 28.-30. 12. 2017
    Jarní a zimní příměstský tábor na Dubině Letní floorball camp v Kopřivnici    Letní floorball camp v Kopřivnici    

Salibandycamp 2018

kdy: 1.-7.7.2018
kde: ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice

cena: 5590 Kč

Chceš dosáhnout svého maxima? Staň se součástí Salibandycampu a užij si prázdniny se sportem, který miluješ stejně jako my! Kopřivnice bude na týden opět patřit florbalu, tentokrát i s moderně opraveným venkovním areálem s oválem, fotbalovým a basketbalovým hřištěm. Finský florbal dále produkuje nejlepší florbalisty na světě a má fenomenální výsledky v práci s mládeží. Přijeď na Salibandycamp a přiuč se těmto metodám na vlastní kůži.

Trenérský tým bude letos opět pestrý, setkáš se s hvězdami jako je gólmanský mág Lukáš Souček, Jakub Hubálek, jeden z nejlepších obránců v extralize, trenér Vítkovic Pavel Brus, Jan Šebesta, trenér žákyní - a v průběhu sezóny budou přibývat další.

Tréninky

V cenně jsou tréninky, tričko, jídlo pětkrát denně, pitný režim, ubytování. Čeká tě Salibandyliga, plno soutěží, zábavy, potkáš nové kamarády, naučíš se nové triky.

Trénuj s těmi nejlepšími!

Zázemí a organizace

ZŠ Emila Zátopka disponuje sportovní halou s multifunkčním umělým povrchem vhodným pro florbal. V suterénu sportovní haly se nachází wellnes zóna a posilovna, k areálu patří venkovní sportoviště.

Děti spí v učebnách a stravují se ve školní jídelně. Strava je zajištěna 5x denně, fakultativně druhá večeře, pitný režim po celou dobu soustředění.

Kapacita turnusu je 40 dětí.

Je zajištěn odborný zdravotnický a pedagogický dozor, mimo tréninky se o děti starají instruktoři.

Online přihlašovací formulář - letní camp 1.-7.7.2018

* nepovinná položka


Bez povinných položek nebude formulář odeslán. Přihlášení potvrdíme do 3 dnů emailem zákonnému zástupci.